LUFTPISTOL, Gamo, Spanien.

LUFTPISTOL, Gamo, Spanien.
1588430. LUFTPISTOL, Gamo, Spanien.

Cal 45, längd 37 cm.

Slitage och ytrepor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cal 45, längd 37 cm.

Slitage och ytrepor.

Antal besök: 1 334