FÖNSTERBORD samt STOLAR, ett par, senjugend, 1900-talets första kvartal.

158801. FÖNSTERBORD samt STOLAR, ett par, senjugend, 1900-talets första kvartal.

Bordets mått: Höjd 77 cm, bredd 72,5 cm, djup 51,5 cm.
Stolarnas rygghöjd: 95,5 cm.

Bordet fläckigt och repigt, stolarna med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolarnas rygghöjd: 95,5 cm.

Antal besök: 496