SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
158777. SLAGBORD, 1800-tal.

Höjd 76,5 cm, bredd 116,5 cm, mittskivans längd ca 29,5 cm, fällskivornas längd: 2 x 71,5 cm.

Bruksslitage, smärre repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
158777. SLAGBORD, 1800-tal.

Antal besök: 842