HINK med LOCK, koppar, 1800/1900-tal.

158749. HINK med LOCK, koppar, 1800/1900-tal.

Märkt CCD. Höjd ca 30 cm.

Slagmärken, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt CCD. Höjd ca 30 cm.

Slagmärken, bruksslitage.

Antal besök: 524