GOLVLAMPA, empirestil, Omkring 1900-talets mitt.

158740. GOLVLAMPA, empirestil, Omkring 1900-talets mitt.

Höjd ca 158 cm.

Slitage. Skärm med obetydliga fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 158 cm.

Antal besök: 552