SNEDKLAFFSEKRETÄR, bonad björk, 1900-talets första hälft.

158733. SNEDKLAFFSEKRETÄR, bonad björk, 1900-talets första hälft.

höjd 97, bredd 83, djup 43 cm.

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 476