MARCEL FIORINI. Komposition. Färgetsning. Signerad Fiorini. 56/200.

15872. MARCEL FIORINI. Komposition. Färgetsning. Signerad Fiorini. 56/200.

29 x 23,5 cm.

Något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 23,5 cm.

Något gulnad.

Antal besök: 2 118