PRINS EUGEN. ytterfoder 6 st, sk "Waldemarsudde-kruka" vitglaserat stengods Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

1587115. PRINS EUGEN. ytterfoder 6 st, sk "Waldemarsudde-kruka" vitglaserat stengods Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

PRINS EUGEN. ytterfoder, "Waldemarsudde-kruka" vitglaserat stengods Gustavsberg, 1900-talets andra hälft
5 st, 13 cm höga
1 st, 10 cm hög.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st, 13 cm höga
1 st, 10 cm hög.

Bruksslitage.

Antal besök: 995