Gomér & Andersson Linköping
Övrigt
Övrigt
SAMLING MINIATYRER, keramik och glas, 1900/2000-tal.
158683. SAMLING MINIATYRER, keramik och glas, 1900/2000-tal.
Djurfiguriner mm.
Slitage, skador.
Gör en kostnadsfri värdering!
Djurfiguriner mm.
Slitage, skador.
Gomér & Andersson Linköping
446