VAS, glas, daterad 1801, troligen Sverige.

158681. VAS, glas, daterad 1801, troligen Sverige.

Höjd 21 cm.

Monogramgravyr, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Monogramgravyr, bruksslitage.

Antal besök: 1 795