HENRI GOETZ. Komposition. Färglitografi. Signerad Goetz (i trycket sign Goetz -49). 13/33.

15867. HENRI GOETZ. Komposition. Färglitografi. Signerad Goetz (i trycket sign Goetz -49). 13/33.

45 x 29 cm.

Gulnad och märken efter tidigare inramning.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 29 cm.

Antal besök: 1 694