ANUND EMANUEL. Olja på duk, Skånegård, signerad och daterad 1912.
158647. ANUND EMANUEL. Olja på duk, Skånegård, signerad och daterad 1912.
35 x 46 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
35 x 46 cm.
Bruksslitage.
Nyköpings Auktionsverk
1 624