OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGRELIEF, bemålad koppar.

1586091. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. VÄGGRELIEF, bemålad koppar.

Sol. Signerad Kåes. 22x38 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sol. Signerad Kåes. 22x38 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 306