YTTERFODER, 2 st, stengods, "Vinda", Stig Lindberg, Gustavsberg. 1950-tal.

158580. YTTERFODER, 2 st, stengods, "Vinda", Stig Lindberg, Gustavsberg. 1950-tal.

Höjd 15, diameter 18 cm.

Slitage, märken, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15, diameter 18 cm.

Slitage, märken, smuts.

Antal besök: 1 852