HÄNKELURNA, chamottelera, Spara keramik.

1585489. HÄNKELURNA, chamottelera, Spara keramik.

Höjd ca 32 cm.

Bruksskick, liten nagg vid mynningen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Antal besök: 1 231