SOFFA, "Hemmakväll" 1900-talets andra hälft.

158528. SOFFA, "Hemmakväll" 1900-talets andra hälft.

2 sits soffa, grönt tyg, brickmärkt "C Malmsten OH.SJÖGREN TRANÅS"
Längd 167 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 167 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 935