REKLAMSKYLT, emalj, "Fram Cyklar". 1900-talets mitt.

158527. REKLAMSKYLT, emalj, "Fram Cyklar". 1900-talets mitt.

41,5 x 30 cm.

Bruksslitage. Mindre repa och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

41,5 x 30 cm.

Antal besök: 1 082