WILLIAM HENRY PYNE. Bergslandskap med sjö.

1585075. WILLIAM HENRY PYNE. Bergslandskap med sjö.

Olja på duk, signerad och daterad 1820. 51 x 76 cm.

Dubblerad duk, restaurerad, retuscher. Ramen med omfattande skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 842