MATBORD samt 6 st stolar, Ek.

158499. MATBORD samt 6 st stolar, Ek.

Matbord med utdragsskivor, längd 145 cm, bredd 90 cm, höjd 76 cm (exkl utdragsskivor)
Stolar i Ek, skulpterade med klädd sits.

smärre repor och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 699