SLAGBORD, 1900-tal.

SLAGBORD, 1900-tal.
158463. SLAGBORD, 1900-tal.

Vitmålat. Runt slagbord med låda och två mindre slag. Senare bemålat. Diameter 99 cm.

Slitage. Färgbortfall. Märken. Reglarna som håller uppe slagen fattas.

Gör en kostnadsfri värdering!
158463. SLAGBORD, 1900-tal.

Antal besök: 697