BARNGUNGA och LAGGKÄRL, allmoge, 18/1900-tal.

158459. BARNGUNGA och LAGGKÄRL, allmoge, 18/1900-tal.

Barngunga, höjd 140 cm. Laggkärl med bärkrok, längd 41, bredd 32, höjd 43 cm. Krokens längd 52.

Slitage. Repor. Märken. Tunnbanden lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799