EDUARD WIIRALT. EFTER. Offsettryck.

1584594. EDUARD WIIRALT. EFTER. Offsettryck.

Kamel. Signerad i trycket. 32x21 cm.

Mindre ytslitage.

Eduard Wiiralt (1898–1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Eduard Wiiralt (1898–1954)

Antal besök: 517