NATAN GUTMAN. Gouache.

NATAN GUTMAN. Gouache.
1584590. NATAN GUTMAN. Gouache.

Pojke med fågel. Signerad. 35x25 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 302