TAKLAMPA, Kosta lampan, "Anna", Anna Ehrner. 1970/80-tal.

158448. TAKLAMPA, Kosta lampan, "Anna", Anna Ehrner. 1970/80-tal.

Skärm klädd i canvastyg uppspänd på bamburingar. höjd ca 23 exklusive sladd sladd, diameter 53 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 4 526