SCHATULL FÖR SPELMARKER/POKER, Harrods, Waddingtons, London. 1900-talets andra hälft.

158437. SCHATULL FÖR SPELMARKER/POKER, Harrods, Waddingtons, London. 1900-talets andra hälft.

Schatull i valnötsfaner. Spelmarker i akrylplast samt 5 tärningar och lädermugg. Mått 34 x 34 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 1 328