KNIV, miniatyr, Finland, 1900-talets första hälft. Signerad.

158423. KNIV, miniatyr, Finland, 1900-talets första hälft. Signerad.

Längd 9 cm. Knivens längd 8 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 850