FÄLLBORD med rotfanerad skiva, 1700/1800-tal.

15840. FÄLLBORD med rotfanerad skiva, 1700/1800-tal.

Diameter ca 45, höjd ca 70 cm.

Slitage. Maskstunget. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 689