SCHATULL, 1700-tal.

SCHATULL, 1700-tal.
15838. SCHATULL, 1700-tal.

Låd- och fackinredning, klädd med marmorerat papper. Lås och nyckel finns. Längd 26, bredd 19, höjd 23 cm.

Slitage, skador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
15838. SCHATULL, 1700-tal.

Antal besök: 825