BÖCKER, "Svenska Slott och Herresäten - Vid 1900-talets början", E. Lundquist, Stockholm.

158356. BÖCKER, "Svenska Slott och Herresäten - Vid 1900-talets början", E. Lundquist, Stockholm.

Helband av rött imiterat skinn med förgylld dekor.

Slitage, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ej genomgånget.

Antal besök: 1 120