ALICE NORDIN. Skulptur, gips, signerad.

158330. ALICE NORDIN. Skulptur, gips, signerad.

Kvinna på sten. Höjd ca. 28.5 cm.

Fingrar med spricka, troligtvis från tillverkning. Smärre slitage, smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 154