VINSIL, silver, Hester Bateman, London, 1700-tal.

158270. VINSIL, silver, Hester Bateman, London, 1700-tal.

Trattformad med hänkel. Längd 12,5 cm.

Smärre bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bucklor samt slitage.

Antal besök: 1 414