BLOMSTERBORD, målad metall, industridesign.

158245. BLOMSTERBORD, målad metall, industridesign.

1950/60-tal, höjd 73, skivans längd 70, bredd 40 cm.

slitage samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

slitage samt oxideringar.

Antal besök: 708