BLOMSTERBORD, målad metall, industridesign.

158243. BLOMSTERBORD, målad metall, industridesign.

1950/60-tal, höjd 74, skivans längd 75, bredd 48 cm.

benställning sned, slitage samt oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 535