VAS, brons med Cloisonné, Japan. 1900-talets början.

158201. VAS, brons med Cloisonné, Japan. 1900-talets början.

Delvis dekor i cloisonné av blommor. Höjd ca 29,5 cm.

Slitage och dekor bortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och dekor bortfall.

Antal besök: 861