158155. SERVIS, 128 delar, flintgods, Rörstrand, 1800/1900-tal.
36 mattallrikar, 18 djupa tallrikar, 18 entretallrikar, 14 assietter, kanna, fiskfat, soppterrin med fat, 2 såskannor, 9 uppläggningsfat, 4 terriner, 12 kaffekoppar, 18 kaffefat, 12 tekoppar, 12 tefat.
Obetydligt nagg på fiskfat.