KLÄDSKÅP, jugend, vitmålad, 1900-tal.

15809. KLÄDSKÅP, jugend, vitmålad, 1900-tal.

Med spegelglas på dörr.
Längd ca 109, bredd 49, höjd ca 192 cm.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med spegelglas på dörr.

Slitage. Skador.

Antal besök: 3 890