KAKEMON, Japan, 1900-tal.

KAKEMON, Japan, 1900-tal.
1580756. KAKEMON, Japan, 1900-tal.

Geisha. 205x57 cm. Signerad.

Kantskador samt slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geisha. 205x57 cm. Signerad.

Antal besök: 256