KAKEMON, Japan, 1900-tal.

KAKEMON, Japan, 1900-tal.
1580754. KAKEMON, Japan, 1900-tal.

Körsbärsblom. 140x57 cm. Signerad.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 561