RUDOLF FLINK. Stilleben. Olja på duk. Signerad R Flink och daterad -41.

158071. RUDOLF FLINK. Stilleben. Olja på duk. Signerad R Flink och daterad -41.

38x54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38x54 cm.

Antal besök: 5 688