STIG JONZON. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 37.

15806. STIG JONZON. Landskapsmotiv, olja på duk, signerad och daterad 37.

29 x 45 cm.

Smärre krackelyrer.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 45 cm.

Smärre krackelyrer.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 799