GUSTAV KULL. Stilleben med citron. Olja på pannå. Signerad Kull och daterad -34.

158068. GUSTAV KULL. Stilleben med citron. Olja på pannå. Signerad Kull och daterad -34.

45,5x40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45,5x40 cm.

Antal besök: 2 597