PARTI TENN, 2 delar, Bl a GRÖTSKÅL, Nils Abraham Santesson, Stockholm 1850.

157997. PARTI TENN, 2 delar, Bl a GRÖTSKÅL, Nils Abraham Santesson, Stockholm 1850.

Höjd, grötskål: 13,5 cm
Höjd, stop: 19 cm
Grötskål med stämplar. Stop med märkning i botten.

Grötskål med slitage, bucklor och skada. Stop med slitage och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, grötskål: 13,5 cm
Höjd, stop: 19 cm

Antal besök: 877