Garpenhus Auktioner
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, Skäggdopping. Glaserat stengods. Signerad KG, stämplat Tilgmans, Sweden.
157993. FIGURIN, Skäggdopping. Glaserat stengods. Signerad KG, stämplat Tilgmans, Sweden.
Höjd 19 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 19 cm.
Garpenhus Auktioner
2 000