SKÄRMMÖSSA, Danmark, 1900-talets mitt.

1579571. SKÄRMMÖSSA, Danmark, 1900-talets mitt.

Innermått ca 19x19 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Innermått ca 19x19 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 331