VAS, glas, 1900-tal.

VAS, glas, 1900-tal.
1579131. VAS, glas, 1900-tal.

10,5x28 cm. Höjd 41 cm.

Brukslitage00.

Gör en kostnadsfri värdering!
1579131. VAS, glas, 1900-tal.

10,5x28 cm. Höjd 41 cm.

Brukslitage00.

Antal besök: 292