NYSILVERBESTICK 58 delar, 1900-tal.

157910. NYSILVERBESTICK 58 delar, 1900-tal.

Gafflar längd 15-21,5 cm, knivar längd 15-21 cm, olika storlekar, skedar längd 11,5-22,5 cm, 6 dessertskedar i rostfritt längd 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 770