ALBERT ENGSTRÖM. Allvarsam man.

1578838. ALBERT ENGSTRÖM. Allvarsam man.

Signerad Albert Engström, med dedikation "Till Johan Sjöqvist från vännen", krita 24x24 cm.
Proveniens: Rue Du Alfred, Paris 1972

Proveniens: Anita Lindblom.

fuktfläckar i övre kant.

Albert Engström (1869–1940)

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

fuktfläckar i övre kant.

Albert Engström (1869–1940)

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 1 660