ALBERT ENGSTRÖM. "Husförhör".

ALBERT ENGSTRÖM. "Husförhör".
1578825. ALBERT ENGSTRÖM. "Husförhör".

Signerad Albert Engström, med dedikation, krita 37x28 cm.
Proveniens: Rue Du Alfred, Paris 1972

Proveniens: Anita Lindblom.

Albert Engström (1869–1940)

Tema

Anita Lindbloms samling

Gör en kostnadsfri värdering!

Proveniens: Anita Lindblom.

Albert Engström (1869–1940)

Tema

Anita Lindbloms samling

Antal besök: 1 539