GEORGE CRISP. Stilleben med vindruvor, olja på duk, signerad och daterad 1898.

15785. GEORGE CRISP. Stilleben med vindruvor, olja på duk, signerad och daterad 1898.

16,5 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 24 cm.

Antal besök: 1 125