LORNJETT, utländskt silver, svenska kontrollstämplar.

157820. LORNJETT, utländskt silver, svenska kontrollstämplar.

tidigt 1900-tal, höjden som hänge 6 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 954